20.10. 2016

VÁNOCE SE BLÍŽÍ – NABÍZÍME DÁRKOVÁ BALENÍ

Rozhodně se nechceme řadit mezi obchodní řetězce, které s vánočními nabídkami začínají pomalu již v srpnu, ale bohužel nás k této předčasné zmínce nutí okolnosti :-(.

Jsme malá rodinná firma s omezenými kapacitami, a proto chceme poprosit každého, kdo letos uvažuje o našem dárkovém balení moštů jako o vánočním dárku pro své obchodní partnery, aby nám dal včas vědět. Poslední týden před Vánocemi nejsme schopni připravit neomezené množství krabiček… a možná ještě lépe, poslední týden před Vánocemi jsme schopni připravit jen velice omezené množství krabiček. Na druhou stranu, naše limitované výrobní kapacity vyvažujeme špičkovou logistikou na světové úrovni ;-).

Proto se nebojte, neváhejte a objednávejte! Naše „Trosky“ trochu neskromně považujeme za poměrně vzhledný, originální a chutný dárek s bonusem kvality a regionality. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za Vánoce v říjnu.

 


Trosky.JPG

Naše produkty

BIO ovoce a zelenina

BIO produkty

Kalendář aktualit

Kontakt

Jan Verich
Trávnice 169
Turnov
511 01

tel.: 602 100 068
e-mail: info@bioverich.cz

Kontaktní informace

Český Ráj Regionální produkt
© 2014 Verich
Spolufinancováno Libereckým krajem z programu resortu hospodářského a regionálního rozvoje-podprogram 2.5, evropských projektů a rozvoje venkova.