27.02. 2014

Má to logo nějakou logiku ?

Ve chvíli, kdy jsme se rozhodli, že budeme naše jablka dále zpracovávat, bylo jasné, že musíme mít nějakou značku, chcete-li logo. Vzhledem k tomu, že nepatříme k lidem příliš umělecky zaměřeným a i naše fantazie má své jasně dané meze, stal se z této potřeby úkol mimořádně obtížný. Nějaké nápady sice byly, ale stále jim něco chybělo. 

V přibližně stejnou dobu nám umřela 14-ti letá fenka. A jelikož patříme k lidem, kteří bez psa nemůžou být déle než pár dní, sedli jsme na internet, prohlédli pár desítek útulků a další den se vydali na cestu. Našli jsme si krásnou kříženku border kolie u které byla poznámka, že je strašně hodná, ale bohužel již byla opakovaně vrácena zpátky jako útěkářka. Hned jak jsme ji na stránkách uviděli, bylo jasno. „Ta čeká na nás, my jsme ti jediní, kteří ji poskytnou takový domov, z kterého už utíkat nebude!“

Popisek nelhal, Ťapka je strašně hodná, mužeme dodat i krásná a učenlivá, ale přece jenom těch pár slov úplně nevystihuje celou její složitou povahu. Například úplně chyběla zmínka o cyklistech ( a přitom pro Ťapku se jedná o dost důležitou cílovou skupinu ) a když se řekne útěkářka, tak to taky tak nezní. Ne každý si pod tímto slovem představí psa, který cvaknutí skoby u vodítka považuje za výstřel ze startovní pistole a během 2 s je schopný akcelerovat na 40 km/ hod. My jsme si to tedy určitě nepředstavovali ! Není nutné dlouze rozepisovat, že díky těmto jejím přednostem, jsme v následujících měsících zažili spoustu zábavných a když ne zrovna zábavných, tak alespoň dobrodružných chvilek. Ťapka na zahradě domova důchodců mezi babičkami a dědečky o holi, Ťapka v kempu mezi stany, Ťapka na cyklostezce! atd. atd... Dlužno dodat, že se po určité době, přece jenom trochu zklidnila a dnes už si podobné výstřelky dopřává 1x ( maximálně 2x ) za půl roku.

Kromě slabosti pro šlapající cyklisty má ale i další, mnohem méně problematickou slabost – miluje jablka. My jsme přesvědčeni, že dokonce jenom ta naše bio. A tak když zas jednou ležela pod stromem a pochutnávala si na naší krásné Rajce, bylo o logu rozhodnuto :-).

Ť. s jablkem

Odpověď tedy zní ANO. Logo má logiku, i když takovou tu naši ;-). Naše produkty

BIO ovoce a zelenina

BIO produkty

Kalendář aktualit

Kontakt

Jan Verich
Trávnice 169
Turnov
511 01

tel.: 602 100 068
e-mail: info@bioverich.cz

Kontaktní informace

Český Ráj Regionální produkt
© 2014 Verich
Spolufinancováno Libereckým krajem z programu resortu hospodářského a regionálního rozvoje-podprogram 2.5, evropských projektů a rozvoje venkova.